dcsimg

Haplonycteris fischeri ( Ukrainian )

provided by wikipedia UK

Морфологія

Морфометрія. Середні значення повної довжини тіла: 73,5 мм, довжина передпліч: 52,1 мм, вага 17,9 гр, хвіст відсутній.

Опис. Великий палець довгий, близько 25 мм у довжину, а задні ступні короткі, близько 13 мм у довжину. Забарвлення дається описувачем як корицево-коричневе на спині, блідо-коричневе в плечовій області, темніше в області голови, з легким відтінком срібла уздовж середньої лінії черева.

Спосіб життя

Діапазон поширення за висотою: 150—2250 м над рівнем моря. Це один з найпоширеніших криланових в первинних лісах, особливо на середніх висотах (1200—1500 м). Також присутній у суміші сільськогосподарського середовища проживання і вторинного лісу. Цей вид є важливим розповсюджувачем насіння. Йому характерна 8-місячна затримка в розвитку ембріона, потім слідує (починаючи приблизно з березня) три місяці швидкого ембріонального розвитку, що дає період вагітності 11,5 місяців, найдовший відомий в рукокрилих. Одне маля народжується, і період вигодовування молоком триває близько 10 тижнів. Самиці можуть завагітніти у віці від трьох до п'яти місяців.

Загрози та охорона

Немає серйозних загроз, хоча населення, особливо в низинах, знизилося в останні десятиліття в результаті руйнування місця існування в результаті вирубок, а також перетворення в інтенсивне сільське господарство, в той час як високогірні популяції не так сильно постраждали. Зустрічається в ряді охоронних районів.

Джерела

license
cc-by-sa-3.0
copyright
Автори та редактори Вікіпедії
original
visit source
partner site
wikipedia UK